top of page

Aizvadīts pārgājienu seriāla "Ejam visi!” otrais posms Jelgavā!

1.jūlijā skaistajā Jelgavas pilsēta Lielupes promenādē tika aizvadīts otrais šīs sezonas “EJAM VISI!” pārgājienu seriāla posms “EJAM VISI Jelgavā!”. Pārgājienā piedalījās gan lieli, gan mazi. Daudzi dalībnieki bija apmeklējuši pirmo posmu Madonā. Dalībnieki varēja izvēlēties kādu no trīs trasēm – 7 km, 13 km vai 17 km. Šī posma tēma – daba pilsētā.


Kā pirmie pārgājienu seriāla posmu Jelgavā atklāja dalībnieki, kuri devās garajā 17 km distancē. Startā katrs dalībnieks saņēma maisiņu ar ūdeni, Hematogenas Vita + batoniņu un karti. Garā distance dalībniekus veda cauri skaistajai Jelgavas pilsētai, kurā sevi ietvēra Jelgavas pili, četrus parkus, dažādus apskates objektus, Jelgavas lepnumu – pasta salu. Uz salas aiz Jelgavas pils – applūstošajās Lielupes palienes pļavās, dalībniekiem bija unikāla iespēja no skata torņa redzēt savvaļas zirgus. Koka skatu tornis ir 19,2 metrus augsts ar labiekārtotu piknika vietu, kas izveidots 2018. gada vasarā savvaļas zirgu, putnu, divu upju un pilsētas panorāmas vērošanai.


Nedaudz vēlāk garās distances dalībniekiem trasē pievienojās dalībnieki vidējā 13 km distancē. Neatkarīgi no distances, visiem dalībniekiem trasē bija jāatrod atbildes un jāizpilda dažādi uzdevumi, kuri bija saistīti ar vēsturi, dabu un kultūru. Trases vidus daļā, 13km un 17 km distances dalībnieki varēja papildināt ūdens pudeles ar Jelgavas ūdens sagādāto ūdens mucu, kā arī dabūt augļus mūsu uzlādes punktā. Kā noslēdzošie trasē devās 7 km distances dalībnieki, kur kuplā skaitā bija pārstāvētas ģimenes un ļoti liela daļa no dalībniekiem bija bērni.


Pēc veiksmīga pārgājiena mērošanas, dalībnieki finišā saņēma ar roku darinātu piemiņas koka medaļu, kuras bija izgatavojuši Māris un Sanita Vilgerti no “Vilgerts Wood Craft”. Lai dalībniekiem nebūtu jāgaida, šoreiz izloze notika lielākai daļai esot trasē Sporto Latvija facebook kontā. Pēc izlozes, katrs dalībnieks, kurš bija ieguvi kādu no 16 burvīgām balvām no Nākotnes parka, Ķiploku pasaules un Jelgavas reģionālā tūrisma centra, tika apzvanīts un finišā pasniegta balva.


Nākamais pārgājienu seriāla “EJAM VISI!” posms paredzēts 22.jūlijā Grobiņā, kura laikā atklāsim Grobiņas skaistākās vietas! Grobiņas posmā starts un finišš paredzēts Grobiņas pilsdrupās, kas atrodas pilsētas centrā, Ālendas labajā krastā. Ir paredzētas izmaiņas reģistrācijas un starta laikiem. Turpinot “EJAM VISI” seriāla posmus, šoreiz būs iespēja apskatīt Grobiņas skaistākās vietas, kā arī Ālendes upes parka taku, kas šogad jūnijā ieguva Latvijas ainavu arhitektūras gada balvu.


Pasākuma Programma:

10:30 - 11:30 Reģistrācija un došanās trasē 18 - 20 km dalībniekiem

12:00 – 13:00 Reģistrācija un došanās trasē 11 - 13 km dalībniekiem

13:30 - 14:30 Reģistrācija un došanās trasē 6 - 8 km dalībniekiem

15:00 Tiešsaites loterija mūsu Facebook kontā Sporto Latvija

16:30 Finišs visiem dalībniekiem
Pasākumu organizēja biedrība “Sporto Latvija” sadarbībā ar Jelgavas Valstspilsētas pašvaldību. Atbalsta - sporta preču veikals Sportland, reklāmas kompānija Sia Abi2, mājsaimniecību preču lielveikals

Comentarios


bottom of page