top of page

EJAM VISI! DOBELĒ informatīvais gids

Jau šo sestdien 16.septembrī Pokaiņu mežā tiks dots starts piektajam "EJAM VISI!" pārgājienu seriāla posmam EJAM VISI! DOBELĒ. Šis gids ir paredzēts pārgājiena dalībniekiem svarīgāko EJAM VISI! Nolikuma punktu atgādināšanai un skaidrojumiem, Pasākuma norises aprakstīšanai un padomu sniegšanai. Lūgums rūpīgi iepazīties ar šo informāciju, lai sekmīgi varētu startēt gaidāmajā pārgājienā.

NOKĻŪŠANA UZ STARTA VIETU


Kā nokļūt līdz Pokaiņu mežam?

 • Starta/finiša zona atradīsies Pokaiņu meža lielajā stāvlaukumā pie Informācijas centra. Precīza atrašanās vieta startam pieejama šeit: https://ej.uz/pokainu_mezs

REĢISTRATŪRA

 1. Ierodoties pasākuma norises vietā, Jums jādodas uz reģistrācijas zonu.

 2. Reģistratūrā dalībniekam jāuzrāda personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte, pensionāra apliecību, invaliditātes apliecību vai skolēnu/studentu apliecību.)

 3. Personāls Jūs atzīmēs, un Jums tiks izsniegts:

  1. Starta paka - tajā atradīsies ūdens pudele, batoniņš, informatīvais materiāls par Dobeli un putras talons.

  2. Maršruta karte - apraksts par maršrutu, maršruta karte, uzdevumu saraksts.

Lūgums personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte, pensionāra apliecību, invaliditātes apliecību vai skolēnu/studentu apliecību), sagatavot jau laicīgi, lai ātri un operatīvi to var parādīt personālam.


MANTU GLABĀTUVE

 • Dalībniekiem būs pieejama iespēja novietot savas mantas reģistrācijas teltī, kur būs izveidots mantu glabātuves stūris.


PROGRAMMA


Pasākuma Programma:


10:30 - 11:30 Reģistrācija un došanās trasē 18 km dalībniekiem 12:00 - 13:00 Reģistrācija un došanās trasē 11 km dalībniekiem 13:30 - 14:30 Reģistrācija un došanās trasē 6 km dalībniekiem

10:30 - 16:30 “Sēņu diena novados 2023” 15:00 Tiešsaistes lielā izloze "Sporto Latvija” Facebook kontā 16:30 Finišs visiem dalībniekiem


Maršruti: Startā Jūs saņemsiet maršruta karti. Maršruts dabā būs marķēts ar krāsainām lentām. Katram maršrutam būs savas krāsas lenta:

 • 6 km “Čāpotājiem” - DZELTENA

 • 11 km “Aktīvajiem” - ZILA

 • 18 km “Izaicinājuma mīlošajiem” - SARKANA

BRĪDINĀJUMS!


Maršruts ir ļoti skaists, bet sarežģīts - ar kalniem un lejām, maršrutā ir vairākas kāpnes un pāri takām iet saknes un akmeņi. Būs apgrūtināta un sarežģīta pārvietošanās ar bērnu ratiem, tādēļ to neiesakām darīt.


ENERĢIJAS PUNKTS

 • Startā Jūs saņemsiet starta paku, kurā iekšā būs pudele ar ūdeni un batoniņš. 18km distancē ir paredzēts enerģijas punkts. Ierodoties enerģijas punktā, kurā atradīsies telts ar enerģijas uzkodām un ūdeni, savas tukšās ūdens pudeles no starta varēsiet apmainīt pret pilnām pudelēm. (*Atceramies, ka atrodamies brīvā un skaistā Latvijas dabā - domāsim par dabu, un nepiesārņosim to, lūgums nemest pudeles mežā, bet tam paredzētajā vietā - miskastē).


BASKĀJU TAKA


Mēs visiem dalībniekiem es sarūpējuši vēl kādu jauku pārsteigumu - enerģiju atjaunošu punktu mūsu pēdiņām. Kādā no maršrutā esošajiem punktiem Jūs sagaidīs EJAM VISI! izveidota BASKĀJU TAKA. Aicinām to iziet 3x, lai pēdiņas tiek izmasētas un saņem enerģijas devu atlikušajai dienai.
ĒDINĀŠANA

 • Starta zonā visi dalībnieki, kuri būs finišējuši, enerģijas atjaunošnai varēs saņemt gardu putras porciju, kuru būs palīdzējis sarūpēt Dobeles Dzirnavnieks.


LIELĀ IZLOZE

 • Pārgājiena laikā dalībnieki varēs ne tikai iepazīt un apskatīt jaunas vietas, bet papildus būs iespēja piedalīties lielajā izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas.

 • Izlozi veiksim Facebook tiešraidē 15.00 un dalībnieki jau finišā varēs saņemt laimētās balvas, dodoties pie reģistrācijas telts, līdz ar to nebūs nepieciešams speciāli gaidīt lielo izlozi un visu dalībnieku finišēšanu.

PAPILDUS FOTO KONKURSS!

EJAM VISI! DOBELĒ pārgājiena laikā nobildējies kopā ar kādu maršrutā atrastu sēni. Bildi ieliec savos sociālajies tīklos (facebook un/vai instagram), klāt pieraksti sēnes nosaukumu, ietago “Sporto Latvija” un atzīmē #ejamvisi un #sene2023


Ja nezini sēnes nosaukumu, bildi parādi “Sēņu dienas 2023” stendā, kur zinoši cilvēki tev palīdzēs.


Plkst. 20:00 starp visām bildēm izlozēsim laimīgo, kas laimēs pārsteiguma balvu no AS “Dobeles Dzirnavnieks” un Latvijas Nacionālā dabas muzeja.


APBALVOŠANA

 • Katrs dalībnieks finišā saņems piemiņas medaļu un pēc finišēšanas dalībnieki var doties uz reģistrācijas telti, lai piefiksētu savu pārgājienā pavadīto laiku.


GARĀKĀS DISTANCES FINIŠS


Garākā distance šoreiz neies uz apli, kā tas ir ierasts iepriekšējos pārgājiena seriāla posmos, bet tā noslēgsies kādā skaistā vietā, par kuru interneta dzīlēs klīst virsraksti “Izcelta no aizmirstības” un kuru šobrīd piepilda skanīgas balsis. No šīs vietas noteiktos laikos kursēs autobuss, kas visus Izaicinājuma mīlošos dalībniekus nogādās pārgājiena starta/finiša zonā pēc godam nopelnītās medaļasAUTOBUSA GRAFIKS NO GARĀS DISTANCES FINIŠA UZ STARTA ZONU


14:30 │15:00 │15:30 │16:00 │16:30 │17:00


VISI 18KM DISTANCES DALĪBNIEKI SASNIEDZOT FINIŠU, UZ STARTA ZONU TIKS NOGĀDĀTI AR AUTOBUSU!
UZMANĪBU!

 • Takas slapjā/mitrā laikā var būt slidenas!

 • Saudzēsim vietu un vidi - nenes prom akmeņus, nepārvieto tos!

 • Izmantojot peldvietas, dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par sevi un savām spējām!

 • Ja ņem sēnes paraudziņu, dari to rūpīgi, nepostot vidi. Vai safotografē - cepurīti, apakšu, kātiņu, vidi un nāc uz Sēņu stendu.

 • Tāpat atgādinām, ka ir aizliegts smēķēt dabas takās!


PALĪDZĪBAS TĀLRUNIS

 • Maršruta kartē būs norādīts palīdzības tālrunis. Ja ir nepieciešama kāda palīdzība vai ir kādas neskaidrības, lūdzam Jūs zvanīt uz šo tālruni.

Šis Gids ir uzskatāms par neatņemamu Nolikuma sastāvdaļu.

Comments


bottom of page