top of page

EJAM VISI! GROBIŅĀ informatīvais gids

Jau šo sestdien 22.jūlijā Grobiņas pilsdrupās tiks dots starts trešajam "EJAM VISI!" pārgājienu seriāla posmam EJAM VISI! GROBIŅĀ. Šis gids ir paredzēts pārgājiena dalībniekiem svarīgāko EJAM VISI! Nolikuma punktu atgādināšanai un skaidrojumiem, Pasākuma norises aprakstīšanai un padomu sniegšanai. Lūgums rūpīgi iepazīties ar šo informāciju, lai sekmīgi varētu startēt rītdienas pārgājienā.

NOKĻŪŠANA UZ STARTA VIETU


Kā nokļūt līdz Grobiņas pilsdrupām?

REĢISTRATŪRA

 1. Ierodoties pasākuma norises vietā, Jums jādodas uz reģistrācijas zonu.

 2. Reģistratūrā dalībniekam jāuzrāda personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte, pensionāra apliecību, invaliditātes apliecību vai skolēnu/studentu apliecību.)

 3. Personāls Jūs atzīmēs, un Jums tiks izsniegts:

  1. Starta paka - tajā atradīsies ūdens pudele, batoniņš, informatīvais materiāls par Grobiņu.

  2. Maršruta karte - apraksts par maršrutu, maršruta karte, uzdevumu saraksts.

Lūgums personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte, pensionāra apliecību, invaliditātes apliecību vai skolēnu/studentu apliecību), sagatavot jau laicīgi, lai ātri un operatīvi to var parādīt personālam.


MANTU GLABĀTUVE

 • Dalībniekiem būs pieejama iespēja novietot savas mantas mantu glabātuves teltī.


PROGRAMMA


10:30 - 11:30 Reģistrācija un došanās trasē 23 km dalībniekiem

12:00 – 13:00 Reģistrācija un došanās trasē 13 km dalībniekiem

13:30 - 14:30 Reģistrācija un došanās trasē 6 km dalībniekiem

15:00 Tiešsaites loterija mūsu Facebook kontā Sporto Latvija

16:30 Finišs visiem dalībniekiem


PASĀKUMA NORISE


Starta laiks: Dalībniekiem nav vienots starta laiks. Dalībniekiem galvenais uzdevums ir reģistrēties un startēt noteiktajā laika diapazonā. (Skatīt programmu). Dalībnieks piesakās reģistratūrā un dodas trasē. Maršruta kartē būs vieta, kur ierakstīt savu starta laiku. Pulkstenis atradīsies starta zonā. Lūdzam starta laiku ierakstīt tam paredzētajā vietā, lai varētu šo laiku uzrādīt finišā.


Finiša laiks: Nav vienots finiša laiks, un dalībniekam nav jāfinišē pēc iespējas ātrāk. Galvenais uzdevums ir finišēt līdz noteiktajam trases kontroles laikam (Skatīt programmu). Aicinām, esot trasē, izbaudīt tur pavadīto laiku, ķert mirkļus, iepazīt sevi un apkārtni. Maršruta kartē būs vieta, kur ierakstīt savu finiša laiku. Pulkstenis atradīsies finiša zonā. Lūdzu to ierakstām finiša laiku tam paredzētajā vietā, lai varat uzrādīt finiša teltī.


Rezultāts: Mēs neskrienam cauri dzīvei - mēs nesteidzīgi baudām dabu un trasē pavadīto laiku. Maršrutā pavadītais laiks nav noteicošais, galvenais ir gūt baudu no soļošanas, no kopā iešanas ar ģimeni un draugiem.


Maršruti: Startā Jūs saņemsiet maršruta karti, kurā būs redzama karte ar atzīmētiem ūdens punktiem. Maršruts dabā būs marķēts ar krāsainām lentām. Katram maršrutam būs savas krāsas lenta:

 • 6 km “Čāpotājiem” - DZELTENA

 • 13 km “Aktīvajiem” - ZILA

 • 23 km “Izaicinājuma mīlošajiem” - SARKANA


ENERĢIJAS PUNKTS

 • Startā Jūs saņemsiet starta paku, kurā iekšā būs pudele ar ūdeni un batoniņš. 23km distancē ir paredzēts enerģijas punkts. Ierodoties enerģijas punktā, kurā atradīsies telts ar enerģijas uzkodām un ūdeni, savas tukšās ūdens pudeles no starta varēsiet apmainīt pret pilnām pudelēm. Papildus arī 13km distancē paredzēts ūdens uzpildes punkts, kurā varēs uzpildīt tukšās ūdens pudeles. (*Atceramies, ka atrodamies brīvā un skaistā Latvijas dabā - domāsim par dabu, un nepiesārņosim to, lūgums nemest pudeles mežā, bet tam paredzētajā vietā - miskastē).

ĒDINĀŠANA

 • Starta zonā atradīsies ēdināšanas uzņēmums “ICafe", kura nodrošinās dalībniekus ar ēdināšanu. Ēdināšana dalībniekiem ir par papildus maksu un nav iekļauta pārgājiena dalības maksā.


LIELĀ IZLOZE

 • Pārgājiena laikā dalībnieki varēs ne tikai iepazīt un apskatīt jaunas vietas, bet papildus būs iespēja piedalīties lielajā izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas.

 • Izlozi šoreiz izlozi veiksim Facebook tiešraidē 15.00 un dalībnieki jau finišā varēs saņemt laimētās balvas, dodoties pie reģistrācijas telts, līdz ar to nebūs nepieciešams speciāli gaidīt lielo izlozi un visu dalībnieku finišēšanu.

APBALVOŠANA

 • Katrs dalībnieks finišā saņems piemiņas medaļu un pēc finišēšanas dalībnieki var doties uz reģistrācijas telti, lai piefiksētu savu pārgājienā pavadīto laiku.


PAPILDUS KONKURSS

 1. Pārgājiena laikā nobildējies pie kāda no maršruta objektiem attēlojot, kāda ir tava mīļākā pārgājiena objektu vērotāja poza. 🐾

 2. Pēc tam ieliec bildi kādā no saviem sociālajiem tīkliem (facebook, instagram) un ietago Sporto Latvija un atzīmē #ejamvisi

22.jūlijā plkst. 20:00 starp visām bildēm izlozēsim laimīgo, kas laimēs pārsteiguma balvu no Grobiņas pilsētas un mājsaimniecības preču veikala Tava telpa.


MOBILAIS TELEFONS

 • Dalībniekiem obligāti līdzi jābūt uzlādētam mobilajam telefonam.

*Iesakām katram dalībniekam padomāt par telefona uzlādes iespējām, piemēram, pārnēsājamā baterija, vai arī padomāt par rezerves telefonu, kas pasākuma laikā Jums kalpos tikai kā saziņas līdzeklis ārkārtas situācijā.


UZMANĪBU!

 • Savai un citu drošībai - ņem vērā ceļu satiksmes noteikumus, t.sk., ievēro kustības kārtību uz gājēju-velo ceļiem. Izmantojot peldvietas, dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par sevi un savām spējām.


PALĪDZĪBAS TĀLRUNIS

 • Maršruta kartē būs norādīts palīdzības tālrunis. Ja ir nepieciešama kāda palīdzība vai ir kādas neskaidrības, lūdzam Jūs zvanīt uz šo tālruni.


PAPILDUS INFORMĀCIJA

 • Aicinām katru dalībnieku nebūt vienaldzīgam, kautrīgam vai bailīgam, šī ir iespēja Jums no jauna iepazīt ne tikai Latviju, bet arī tās iedzīvotājus un citus dalībniekus, būsim saliedēta, izpalīdzīga un laipna tauta. Iesim kopā – roku rokā! Ieteikums ir padomāt par ērtumu pasākuma laikā – piemērotu apģērbu, apaviem, cepuri vai lakatiņu, tāpat arī par pretapdeguma krēmu, jo solās būt ļoti saulains laiks.

Šis Gids ir uzskatāms par neatņemamu Nolikuma sastāvdaļu.

Comments


bottom of page