top of page

Pārgājiena “EJAM VISI MADONĀ!” informatīvais gids

Jau rīt, 13. maijā sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” notiks pirmais no septiņiem pārgājienu seriāla posmiem EJAM VISI MADONĀ!. Šis gids ir paredzēts pārgājiena dalībniekiem svarīgāko EJAM VISI! Nolikuma punktu atgādināšanai un skaidrojumiem, Pasākuma norises aprakstīšanai un padomu sniegšanai. Lūgums rūpīgi iepazīties ar šo informāciju, lai sekmīgi varētu startēt rītdienas pārgājienā.

NOKĻŪŠANA UZ STARTA VIETU


Kā nokļūt līdz sporta un atpūtas bāzei “Smeceres sils”?

 • Šeit Jūs atradīsiet informāciju par to kā nokļūt sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”: https://www.smeceressils.lv/kontakti/

 • Starta vieta un reģistrācijas zona atradīsies sporta un atpūtas bāzes “Smeceres sils” biatlona šautuvē. Precīza atrašanās vieta starta laukumam pieejama šeit: https://ej.uz/smeceres_sils

REĢISTRATŪRA

 1. Ierodoties pasākuma norises vietā, Jums jādodas uz reģistrācijas zonu. Reģistrācijas zonā būs teltis ar koridoriem – Dalībnieki ar iepriekšēju reģistrāciju un Dalībnieki bez iepriekšējas reģistrācijas. Lūdzam ievērot reģistrēšanās kārtību un doties pie atbilstošās telts.

 2. Reģistratūrā dalībniekam jāuzrāda personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte, pensionāra apliecību, invaliditātes apliecību vai skolēnu/studentu apliecību.

 3. Personāls Jūs atzīmēs, un Jums tiks izsniegts:

  1. Starta paka - tajā atradīsies ūdens pudele un dalības aproce.

  2. Maršruta karte - apraksts par maršrutu, maršruta karte.

Lūgums personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte, pensionāra apliecību, invaliditātes apliecību vai skolēnu/studentu apliecību), sagatavot jau laicīgi, lai ātri un operatīvi to var parādīt personālam.


MANTU GLABĀTUVE

 • Dalībniekiem būs pieejama iespēja novietot savas mantas mantu glabātuves teltī.


PROGRAMMA


Ierašanās un reģistrācija 18 - 20 km dalībniekiem: 9:00 - 10:00

Starts - dalībniekiem: 10:00 - 11:00

Finišs - dalībniekiem: Līdz 16:00


Ierašanās un reģistrācija 11 - 13 km dalībniekiem: 10:30 - 11:30

Starts - dalībniekiem: 11:30 - 12:30

Finišs - km dalībniekiem: Līdz 16:00


Ierašanās un reģistrācija 6 - 8 km dalībniekiem: 12:00 - 13:00

Starts - dalībniekiem: 13:00 - 14:00

Finišs - dalībniekiem: Līdz 16:00


15.15 - Izrāde "Sunītis un Kaķīte"

16.00 - Lotereja

16.15 - "Mazais Princis" koncerts


PASĀKUMA NORISE


Starta laiks: Dalībniekiem nav vienots starta laiks. Dalībniekiem galvenais uzdevums ir startēt noteiktajā starta laika diapazonā. (Skatīt programmu). Dalībnieks piesakās reģistratūrā un dodas trasē. Maršruta kartē būs vieta, kur ierakstīt savu starta laiku. Pulkstenis atradīsies starta zonā. Lūdzam starta laiku ierakstīt tam paredzētajā vietā, lai varētu šo laiku uzrādīt finišā.


Finiša laiks: Nav vienots finiša laiks, un dalībniekam nav jāfinišē pēc iespējas ātrāk. Galvenais uzdevums ir finišēt līdz noteiktajam trases kontroles laikam (Skatīt programmu). Aicinām, esot trasē, izbaudīt tur pavadīto laiku, ķert mirkļus, iepazīt sevi un apkārtni. Maršruta kartē būs vieta, kur ierakstīt savu finiša laiku. Pulkstenis atradīsies finiša zonā. Lūdzu to ierakstām finiša laiku tam paredzētajā vietā, lai varat uzrādīt finiša teltī.


Rezultāts: Mēs neskrienam cauri dzīvei - mēs nesteidzīgi baudām dabu un trasē pavadīto laiku. Maršrutā pavadītais laiks nav noteicošais, galvenais ir gūt baudu no soļošanas, no kopā iešanas ar ģimeni un draugiem.


Maršruti: Startā Jūs saņemsiet maršruta karti, kurā būs redzama karte ar atzīmētiem ūdens punktiem. Maršruts dabā būs marķēts ar krāsainām lentām. Katram maršrutam būs savas krāsas lenta:

 • 6 km “Čāpotājiem” - DZELTENA

 • 13 km “Aktīvajiem” - ZILA

 • 20 km “Izaicinājuma mīlošajiem” - SARKANA


ENERĢIJAS PUNKTS

 • Startā Jūs saņemsiet starta paku, kurā iekšā būs pudele ar ūdeni. 20km distancē ir paredzēts enerģijas punkts. Ierodoties enerģijas punktā, kurā atradīsies telts ar enerģijas uzkodām un ūdeni, savas tukšās ūdens pudeles no starta varēsiet apmainīt pret pilnām pudelēm. (*Atceramies, ka atrodamies brīvā un skaistā Latvijas dabā - domāsim par dabu, un nepiesārņosim to, lūgums nemest pudeles mežā, bet tam paredzētajā vietā - miskastē).

ĒDINĀŠANA

 • Starta zonā atradīsies ēdināšanas uzņēmuma “DAILY” telts, kura nodrošinās dalībniekus ar ēdināšanu. Ēdināšana dalībniekiem ir par papildus maksu un nav iekļauta pārgājiena dalības maksā.

LIELĀ IZLOZE

 • Pārgājiena laikā dalībnieki varēs ne tikai iepazīt un apskatīt jaunas vietas, bet papildus būs iespēja veikt arī dažādus uzdevumus un piedalīties lielajā izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas.

 • Dalībniekiem maršruta laikā būs jāatbild uz āķīgiem jautājumiem, kuru atbildes būs jāatrod maršrutā esošajos apskates objektos. Jautājumi būs uzrakstīti Maršruta kartes lapā.

 • Atbildes dalībniekiem būs jāpiefiksē savā reģistrācijas kartiņā, kuru saņemsiet reģistratūrā klāt pie Maršruta kartes. Ja visas atbildes būs atrastas un reģistrācijas kartiņa būs pilna, to varēs nodot finiša tiesnešiem uz izlozi. Lielajā izlozē piedalīsies tikai tās kartiņas, kas būs iesniegtas līdz plkst.15:55 (*Atgādinām, ka izlozē piedalās tikai tās kartiņas, kas ir aizpildītas pilnībā un atbildes ir pareizas).

APBALVOŠANA

 • Katram dalībniekam pēc finišēšanas jādodas uz finiša reģistrācijas telti. Teltī tiks piefiksēts dalībnieka starta un finiša laiks, kas tiks norakstīts no dalībnieka maršruta kartes. Teltī dalībniekam arī izsniegs nopelnīto pasākuma suvenīru un pārsteiguma balviņas.

MOBILAIS TELEFONS

 • Dalībniekiem obligāti līdzi jābūt uzlādētam mobilajam telefonam.

*Iesakām katram dalībniekam padomāt par telefona uzlādes iespējām, piemēram, pārnēsājamā baterija, vai arī padomāt par rezerves telefonu, kas pasākuma laikā Jums kalpos tikai kā saziņas līdzeklis ārkārtas situācijā.


UZMANĪBU!

 • Es uzmanīgi pārvietojoties gar ceļa malām. Neejam rindā pa vairākiem cilvēkiem, bet ejam pa vienam.

PALĪDZĪBAS TĀLRUNIS

 • Maršruta kartē būs norādīts palīdzības tālrunis. Ja ir nepieciešama kāda palīdzība vai ir kādas neskaidrības, lūdzam Jūs zvanīt uz šo tālruni.


PAPILDUS INFORMĀCIJA

 • Aicinām katru dalībnieku nebūt vienaldzīgam, kautrīgam vai bailīgam, šī ir iespēja Jums no jauna iepazīt ne tikai Latviju, bet arī tās iedzīvotājus un citus dalībniekus, būsim saliedēta, izpalīdzīga un laipna tauta. Iesim kopā – roku rokā! Ieteikums ir padomāt par ērtumu pasākuma laikā – piemērotu apģērbu, apavus, cepuri vai lakatiņu, kā arī, ja nepieciešams, pretodu līdzekli, jo trase vedīs cauri mežiem, kur varēs sastapt Latvijai uzticīgos odus.

Šis Gids ir uzskatāms par neatņemamu Nolikuma sastāvdaļu.


Comments


bottom of page