top of page

Madonā ģimenes ar bērniem priecēs izrāde "SUNĪTIS UN KAĶĪTE"

Skriet, lēkt un kopīgi rotaļāties, tas Sunītim un Kaķītei patīk visvairāk, tāpēc viņi ir nolēmuši sarīkot sacensības. Kurš no viņiem ir gudrākais, veiklākais un asprātīgākais Jūs uzzināsiet izrādes laikā! Izrādes sākums paredzēts 15.15 pārgājienu seriāla EJAM VISI! MADONĀ ietvaros.

Šī ir interaktīva izrāde bērniem, kurā izrādes varoņi, Sunītis un Kaķīte, aktīvi iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Sunītis un Kaķīte ir īsti draugi, kuru dzīve ir piedzīvojumu un blēņu pilna. Viņu kopīgie darbi un nedarbi bieži vien noved pie dažādām domstarpībām, kuru risināšanā un draudzīgu padomu piedāvāšanā interaktīvi iesaistās arī skatītāji. Kopā ar bērniem Sunītis un Kaķīte cenšas noskaidrot: Kas ir kārtība un kam tā ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir īsta draudzība? Izrādē Sunītis un Kaķīte spēlē dažādas spēlēs, sacenšas savā starpā un kopā ar bērniem spēlē teātri.

  • Autors un režisors: Armands Ekštets (pēc J.Čapeka stāstu motīviem)

  • Žanrs: jautra izrāde visai ģimenei

  • Izrādes ilgums: 45 min

  • Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

  • Valoda: latviešu

Ejam visi! ir pārgājienu seriāls, kura laikā tā dalībniekiem ir iespēja atklāt dažādas Latvijas pilsētas un skaistākās vietas Latvijas reģionos. Pārgājiena burvība slēpjas tajā, ka tam nav laika kontroles. Pārgājiena laikā dalībniekiem trasē būs jāveic dažādi tematiskie uzdevumi, kurus būs sagatavojuši zemessargi. Izpildot uzdevumus trasē visiem pārgājiena dalībniekiem būs iespēja piedalīties pārgājiena lielajā izlozē, kur būs iespējams iegūt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem.


Katrs dalībnieks pirms došanās trasē saņems starta komplektu ar dzeramo ūdeni, specializēto aproci un trases karti. Garajā distancē trasē paredzēts arī enerģijas punkts. Ar pasākuma aproci pārgājiena dalībniekiem divu dienu garumā būs iespēja bez maksas apmeklēt dažādas Madonas novada kultūras vietas un apskates objektus. Pasākuma starta zonā visas dienas garumā bērniem būs iespēja apmeklēt piepūšamās atrakcijas, dažādas radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Starta zonā visas dienas garumā būs iespēja arī ieturēt maltīti, kā arī iegādāties labumus no vietējiem ražotājiem.


* Reģistrējoties iepriekš biļetes iespējams iegādāties lētāk.


Pasākumu organizē biedrība “Sporto Latvija” sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību, atbalsta - sporta preču veikals Sportland, dzeramais ūdens "Magnesia", reklāmas kompānija Sia Abi2, mājsaimniecību preču lielveikals TavaTelpa.lv, Skrīveru saldumi, Zemgus poligrāfijas serviss.

Comments


bottom of page