top of page

EJAM VISI! pārgājienu sērijas nākamais posms jau 1. jūlijā Jelgavā!

Pasākums piemērots visai ģimenei - būs pieejamas trīs pārgājiena distances. Čāpotājiem 6-8 km, aktīvajiem soļotājiem 11-13 km, bet izaicinājuma mīļiem pat 18-20 km. Izvēlies sev ērtāko formātu - nūjo, ņem līdz savu dzīvnieku un izbaudi Jelgavas burvīgo atmosfēru.

Tev tikai jāatbrauc, par pārējo parūpēsimies mēs! Starta punktā katrs dalībnieks saņems izvēlētās trases karti un pudeli dzeramā ūdens, kuru maršruta laikā būs iespēja papildināt. Garākajā posmā būs nodrošināts enerģijas uzlādes punkts, kur dalībnieki varēs saņemt papildu kalorijas - enerģijas batoniņus un augļus.


Pārgājiena posmos nebūs laika kontroles, ikvienam būs iespēja savā ritmā un tempā iepazīt pilsētas skaistākās vietas. Galvenais mērķis - gūt baudu no soļošanas kopā ar ģimeni un draugiem.

Lai padarītu pārgājienu vēl interesantāku, būsim sagatavojuši dažādus uzdevumus, kas jāizpilda pārgājiena laikā. Finišā ikviens dalībnieks saņems EJAM VISI! ar roku darinātu koka medaļu un dāvaniņu no atbalstītājiem. Un tas vēl nav viss - pēc izlozes principa vairāki dalībnieki saņems mūsu atbalstītāju sarūpētās balvas.


Starta-finiša punktā visas dienas garumā būs pieejamas dažādas izklaides iespējas kā lielākajiem, tā mazākajiem gājējiem:

  • Jaunākos pārgājiena dalībniekus priecēs bez maksas pieejamās piepūšamās atrakcijas.

  • Būs iespēja apskatīt un iegādāties dažādu Jelgavas un apkārtes amatnieku, kā arī tirgotāju sarūpētos labumus.

  • Gardas maltītes būs iespēja ieturēt pie pasākuma ēdinātājiem.

  • Sevišķi vēlamies izcelt aktivitāti, ko nodrošinās Latvijas Armijas veterāni un Jaunsardze. Visas dienas garumā būs iespēja iepazīties ar militāro personu ikdienu, apskatīt un piemērīt ekipējumu, izpētīt ložmetējus, vestes un ieročus.

Aicinām pasākumam reģistrēties savlaicīgi, jo, tuvojoties pasākumam, dalības maksa tiks paaugstināta.

Comments


bottom of page