top of page

Iepazīsti ainavisko Grobiņu jau 22.jūlijā!

Vasara jau ir gandrīz pusē un 22. jūlijā Grobiņas pilsdrupās notiks pārgājienu seriāla posms "Ejam Visi Grobiņā"! Šis ir aicinājums visiem - ģimenēm ar bērniem, nūjotājiem, dzīvnieku mīļiem, senioriem un visiem citiem aktīva dzīves veida piekritējiem doties atklāt Grobiņu. Pārgājienam būs pieejamas trīs dažādas distances, kas ļaus atklāt un izpētīt skaistākas apkaimes vietas. Daļa no trases vedīs cauri Ālandes upes parka takai, kas ir starptautiski atpazīstama ar savām ainaviskajām skatēm un ainavām.

"Ejam Visi Grobiņā!" ir pārgājienu seriāls, kas piedāvā piedalīties ikvienam interesentam. Katram dalībniekam būs iespēja atklāt Grobiņas ainaviskākās vietas un baudīt aktīvu laika pavadīšanu. Katrā pārgājienu posmā ir pieejamas trīs dažādas distances - piemērotas nūjotājiem, gan arī čāpotājiem. Tā kā pārgājienam nav laika kontroles, dalībniekiem nav jāsteidzas, un viņiem ir iespēja apstāties un apskatīt interesantas vietas gar trasi.


Pirms dosanās trasē, dalībnieki saņems pārgājiena starta paku, kas sevī ietvers arī pārgājiena karti ar uzdevumu sarakstu, kuri pildāmi trasē. Garākajā maršrutā dalībniekiem būs nodrošināts enerģijas uzlādes punkts, kur dalībnieki varēs saņemt papildu kalorijas - enerģijas batoniņus un augļus. Visi dalībnieki pārgājiena laikā piedalīsies arī izlozē, kurā var laimēt vērtīgas balvas. Izlozei būs iespējams sekot līdzi Sporto Latvija Facebook lapā. Finišā katrs dalībnieks saņems EJAM VISI! ar roku darinātu koka piemiņas medaļu.


Starta-finiša zonā visas dienas garumā būs pieejamas dažādas izklaides iespējas kā lielākajiem, tā mazākajiem gājējiem, tāpat būs iespējams arī ieturēt gardu maltīti.


Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāiegādājas biļetes, jo tuvojoties pasākumam, biļetes būs pieejamas par augstāku cenu.


Papildinformāciju vari atrast šeit: ejamvisi.lv/grobina

Biļetes iegādājamas šeit: aula.lv/pasakumi/ejam-visi?event=1533


Pārgājienu seriāla posms "Ejam Visi Grobiņā" būs lieliska iespēja izbaudīt vasaras skaistumu un apmeklēt Grobiņu. Nepalaid garām šo aizraujošo pasākumu, kurā visi varēs aktīvi pavadīt laiku un baudīt skaistās ainavas un dabu!


Pasākumu organizē biedrība “Sporto Latvija” sadarbībā ar Dienvidkurzemes novada pašvaldību. Atbalsta - sporta preču veikals Sportland, reklāmas kompānija Sia Abi2, mājsaimniecību preču lielveikals "TavaTelpa", Hematogens.

Comments


bottom of page