top of page

"Mazais Princis" priecēs ar bezmaksas koncertu Madonā!

Jau 13. maijā sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” notiks pirmais no septiņiem pārgājienu seriāla posmiem “EJAM VISI MADONĀ!” Visiem interesentiem pirmā posma noslēgumā paredzēts bezmaksas koncerts, kurā uzstāsies grupa Mazais Princis.

Koncerta sākums plānots 16.15 uzreiz pēc lielās izlozes, kurā pārgājiena dalībniekiem būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem. Paralēli koncertam turpinās darboties dažādās radošās darbnīcas bērniem un darbosies piepūšamās atrakcijas.


Ejam visi! ir pārgājienu seriāls, kura laikā tā dalībniekiem ir iespēja atklāt dažādas Latvijas pilsētas un skaistākās vietas Latvijas reģionos. Pārgājiena burvība slēpjas tajā, ka tam nav laika kontroles. Pārgājiena laikā dalībniekiem trasē būs jāveic dažādi tematiskie uzdevumi, kurus būs sagatavojuši zemessargi. Izpildot uzdevumus trasē visiem pārgājiena dalībniekiem būs iespēja piedalīties pārgājiena lielajā izlozē, kur būs iespējams iegūt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem.


Katrs dalībnieks pirms došanās trasē saņems starta komplektu ar dzeramo ūdeni, specializēto aproci un trases karti. Garajā distancē trasē paredzēts arī enerģijas punkts. Ar pasākuma aproci pārgājiena dalībniekiem divu dienu garumā būs iespēja bez maksas apmeklēt dažādas Madonas novada kultūras vietas un apskates objektus. Pasākuma starta zonā visas dienas garumā bērniem būs iespēja apmeklēt piepūšamās atrakcijas, dažādas radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Starta zonā visas dienas garumā būs iespēja arī ieturēt maltīti, kā arī iegādāties labumus no vietējiem ražotājiem.


EJAM VISI! organizatora Renāra Šķestera-Kambala komentārs:
Mūsu mērķis ir radīt sportisko pasākumu, kurš ir piemērots visai ģimenei un pasākuma dalībniekiem ir iespēja labi un aizraujoši pavadīt laiku visas dienas garumā. Tāpat vēlamies, lai katrs posms ir iespēja atklāt konkrētās pašvaldības skaistākās vietas, iepazīties ar kultūrvēsturiskajiem un tūrisma objektiem, tāpat arī iepazīt vietējos ražotājus. Mēs piedāvājam aktīvi un interesanti pavadīt brīvdienas tepat Latvijā ar kvalitatīvu brīvdienu saturu.


* Reģistrējoties iepriekš biļetes iespējams iegādāties lētāk.


Pasākumu organizē biedrība “Sporto Latvija” sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību, atbalsta - sporta preču veikals Sportland, dzeramais ūdens "Magnesia", reklāmas kompānija Sia Abi2, mājsaimniecību preču lielveikals TavaTelpa.lv, Skrīveru saldumi, Zemgus poligrāfijas serviss.Comentarios


bottom of page