top of page

Noslēpumiem apvītais EJAM VISI! posms Pokaiņu mežā, Dobelē

16. septembrī norisināsies iespējams viens no noslēpumainākajiem un mītiskiem stāstiem apvītākajiem pārgājiena seriāla Ejam visi! posmiem - EJAM VISI! DOBELĒ.

Šis ir aicinājums visiem - ģimenēm ar bērniem, nūjotājiem, dzīvnieku mīļiem, senioriem un visiem, visiem aktīva dzīves veida piekritējiem doties atklāt unikālo Pokaiņu mežu un tā apkārtni (Dobeles novada Naudītes pagasts). Pārgājienam ikviens var izvēlēties savām spējām atbilstošu distanci: Čāpotājiem - 6km, Aktīvajiem - 11 km, Izaicinājumu mīlošajiem - 18 km. Pārgājiena maršruti ļaus atklāt un nesteidzoties izpētīt skaistākās apkaimes vietas, jo pārgājienam nav laika kontroles. Mēs aicinām neskriet cauri dzīvei, bet apstāties apskatīt, iepazīt lietas mums apkārt un ieklausīties sevī.


Starta un finiša zona paredzēta Pokaiņu meža stāvlaukumā, kur dalībnieki saņems pārgājiena starta paku, kurā iekšā atradīsies kāds salds enerģijas našķis, ūdens pudele, maršruta karte un citus pārsteigumi. Kartē būs norādīts ne tikai maršruts, bet arī aprakstīti maršrutā esošie objekti un sagatavoti izzinoši jautājumi, kuru atbildes dalībnieki varēs atrast maršrutā. Jautājumi ir veidoti ar mērķi, lai veicinātu maršruta tuvāku iepazīšanu un ikviena dalībnieka zināšanu krājumu papildināšanu par Latviju, tās dabas un kultūrvēsturiskajām vērtībām. Lai izkustētos, organizatori būs parūpējušies arī par pāris aktīviem uzdevumiem - to izpilde būs pa spēkam ikvienam dalībniekam. Jau varam pačukstēt, ka īpaša loma šajā pārgājienā tiks dota sēņu pasaulei.


Garākajā maršrutā dalībniekiem būs nodrošināts enerģijas uzlādes punkts, kur varēs uzņemt papildus enerģijas kalorijas. Visi dalībnieki pārgājiena laikā piedalīsies zlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas no pārgājiena atbalstītājiem. Izlozei būs iespējams sekot līdzi Sporto Latvija Facebook lapā. Finišā katrs dalībnieks saņems ar roku darinātu, patriotisku koka piemiņas medaļu un gardu putras porciju enerģijas atjaunošanai, ko būs palīdzējis sarūpēt Dobeles Dzirnavnieks.


Pasākuma Programma:

  • 10:30 - 11:30 Reģistrācija un došanās trasē 18 - 20 km dalībniekiem

  • 12:00 - 13:00 Reģistrācija un došanās trasē 11 - 13 km dalībniekiem

  • 13:30 - 14:30 Reģistrācija un došanās trasē 6 - 8 km dalībniekiem

  • 15:00 Tiešsaistes loterija Facebook kontā "Sporto Latvija”

  • 16:30 Finišs visiem dalībniekiem

Starta - finiša zonā visas dienas garumā būs pieejamas dažādas izklaides iespējas gan lielajiem, gan mazajiem pasākuma apmeklētājiem.


Neatliec biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, jo tuvojoties pasākumam tās paliks dārgākas. Biļetes pieejamas šeit: https://www.aula.lv/pasakumi/ejam-visi?event=1536

Nepalaid garām šo aizraujošo pasākumu, kurā visi varēs aktīvi pavadīt laiku, baudīt skaisto Latviju, tās dabu un unikālos apskates objektus.

Pasākumu organizē biedrība "Sporto Latvija". Atbalsta sporta preču veikals Sportland, reklāmas kompānija Sia “Abi2”, mājsaimniecību preču lielveikals TavaTelpa.lv, piepūšamās atrakcijas - Piepūšamie.lv, dabīgs negāzētais minerālūdens “Magnesia”, izdevniecība "Rīgas Viļņi" un Hematogenas Vita + batoniņi .

Comments


bottom of page