top of page

Reģistrējies 24.septembra EJAM VISI! labdarības pārgājienam

Šis ir aicinājums visiem - ģimenēm ar bērniem, nūjotājiem, dzīvnieku mīļiem, senioriem un visiem, visiem aktīva dzīves veida piekritējiem doties atklāt Ēbelmuižas parku un tā tuvāko apkārtni. Šis posms būs īpašs ar to, ka tas ir labdarības pārgājiens, kas tiks organizēts sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienību (LNS). Visi ieņēmumi no dalības maksām tiks novirzīti LNS nepieciešamā inventāra un ekipējuma iegādei. Starta/finiša vieta atradīsies Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas stadionā (Graudu iela 21).


Startā dalībnieki saņems pārgājiena starta paku, kurā atradīsies kāds salds enerģijas našķis, ūdens pudele, maršruta karte un citi pārsteigumi. Kartē būs norādīts ne tikai maršruts, bet aprakstīti maršrutā esošie objekti. Visi pārgājiena dalībnieki piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas no pārgājiena atbalstītājiem. Starta zonā visas dienas garumā būs pieejamas arī dažādas izklaides iespējas gan lielajiem, gan mazajiem pasākuma apmeklētājiem.


Pasākuma programma:


11:00 - 11:30 Reģistrācija un došanās trasē 6-8 km (Ēbelmuižas pamatskolas stadions)

14:00 Finišs visiem dalībniekiem

14:15 Lielā izloze


Biļetes iespējams iegādāties šeit platformā Aula.
Pasākumu organizē biedrība "Sporto Latvija". Atbalsta SIA “Skrīveru saldumi”, reklāmas kompānija Sia “Abi2”, mājsaimniecību preču lielveikals TavaTelpa.lv, piepūšamās atrakcijas - Piepūšamie.lv, dabīgs negāzētais minerālūdens “Magnesia”.


Uz tikšanos 24.septembrī Ēbelmuižas parkā!

Comments


bottom of page