top of page

Nenokavē reģistrēšanos pirmajam labdarības pārgājienam

​29.jūlijā sadarbībā ar LNSS (Latvijas Neredzīgo sporta savienība) projekta Nāc un piedalies un sporto ar mums ietvaros notiks EJAM VISI! labdarības posms. Dosimies visi kopā pa Rīgas skaisto dabu Dambjapurva apkaimē, kur nobeigumā baudīsim pašu sagatavotu zupu.

Pulcēšanās uz pārgājienu plānota līdz plkst. 11.00 Dambjapurva ezera aktīvās atpūtas laukumā, kur dalībniekus sagaidīs pārgājiena instruktors. Šis pārgājiens atšķirsies ar to, ka pārgājienu visi dalībnieki mēros kopā ar pārgājiena instruktoru. Pārgājienā plānotā distance ir 8 kilometri, kas lielākoties vedīs cauri mežiem, tāpēc aicinām dalībniekos padomāt par piemērotu apģērbu un pretodu līdzekļiem. Pārgājiena laikā arī plānots apskatīt interesantākos vietējos objektus, kuri atrodami vietējos mežos.


Pasākuma noslēgumā paredzēta kopīga zupas vārīšana skaistā Dambjapurva ezera krastā, tāpēc aicinām visus dalībniekus laicīgi aizpildīt reģistrācijas anketu, lai varam visu laicīgi saplānot.

Pārgājiena mērķis ir integrēt cilvēkus ar redzes traucējumiem sporta aktivitātēs un izglītot sabiedrību par neredzīgo un vājredzīgo cilvēku ikdienu. Pāŗgājienā ir aicināti piedalīties pilnīgi visi, kam ir vēlme aktīvi pavadīt sestdienu.


Sakām paldies arī Rīgas valstpilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centram, Latvijas Neredzīgo sporta savienībai , Skrīveru saldumiem un Magnesia ūdenim par sadarbību un atbalstu.


댓글


bottom of page